Het Bestuur

Het Bestuur

Anita Bruins – VoorzitterIMG_0917

Wie ben ik:
Ik ben sinds 2014 voorzitter van de vereniging. Daarvoor was ik algemeen bestuurslid
Ik doe dit al jaren met veel plezier.
Verder ben ik altijd in voor een leuke workshop en probeer ik elk jaar weer een kinderuitje te organiseren.
Ik ben werkzaam op de recovery.

anita@pvozg.nl


 

Joyce Blaauw – Penningmeester en webmaster

Wie ben ik:

De meeste kennen mij wel, aangezien ik al sinds 2001 werkzaam ben op de locatie Delfzicht. En soms ook te vinden ben op de locatie Lucas. IMG_0920
Maar voor degenen die mij nog niet kennen, ik ben Joyce Blaauw en werk op de afdeling radiologie. Naast het rontgenwerk doe ik ook echografische onderzoeken en hartcatherisatie.

Heel wat jaren jaren geleden ben ik benaderd door de voormalige PV Delfzicht en ben heel enthousiast aangeschoven.

Naast mijn drukke werkzaamheden mag ik graag motorrijden, als het weer het toe laat, en vind het gezellig om of met collega’s of met vrienden uit eten te gaan en te stappen.

joyce@pvozg.nl


Margarietha Boskamp – Secretaris

Wie ben ik:Mboskamp2

Vanaf 1985 ben ik werkzaam in het ziekenhuis als telefoniste/receptioniste.
Ik zit zowel in de front als de backoffice en ik doe mijn werk nog steeds met heel veel plezier.
Een aantal weken geleden werd ik benaderd door Peter: “Is de PV niets voor jou”?
Ja waarom niet? Het heeft mij altijd leuk gevonden en zodoende ben ik vanaf 3 maart j.l. tijdens de Algemene Vergadering bestuurslid van de PV geworden.

Margarietha@pvozg.nl

 


Greetje Ligtlee – Bestuurslid

Wie ben ik:IMG_0906
Ik ben bestuurslid van de vereniging.

 

 

Greetje@pvozg.nl

 


 

Wilma Mulder – BestuurslidIMG_0916

Wie ben ik:

Ik ben Wilma Mulder en werk sinds 1986 in het OZG (toen nog St Lucas). Ik heb mijn inservice  A opleiding hier gevolgd met goed resultaat. Na mijn diplomering werkzaam op oost 3  geweest en in 1997 de switch gemaakt naar de ok. Ook daar een opleiding voor gevolgd in Eindhoven met goed resultaat en nu dus recovery verpleegkundige. Ik ben getrouwd en heb twee grote dochters. Toen ik gevraagd werd voor een functie binnen het pv bestuur was ik al een paar jaar bezig achter de schermen van de pv om mee te helpen met activiteiten dus de keuze om in het bestuur te stappen was snel genomen. Voor libelledag en kerstmarkten moet je bij mij zijn en daarnaast speur ik het internet af om leuke activiteiten te vinden en te organiseren.

Wilma@pvozg.nl

 


 

Lia Koetje – Bestuurslid

Wie ben ik:IMG_0926

Ik ben Lia Koetje en ben sinds 1981 werkzaam in het ziekenhuis. Momenteel werk ik als doktersassistente op de poli mondheelkunde. Sinds maart 2015 ben ik lid van het bestuur.

Lia@pvozg.nl

 


 

Desiree Buining- Bestuurslid

Wie ben ik:

Ik ben Desiree Buining, bestuurslid van de vereniging.

desiree@pvozg.nl

 


 

Karin Meijer- Bestuurslid

Wie ben ik:

Ik ben Karin Meijer, bestuurslid van de vereniging.

karin@pvozg.nl

 


 

Diana Niehof- Bestuurslid

Wie ben ik

Ik ben Diana Niehof, bestuurslid van de vereniging. Vanaf 16 februari 1990 ben in dienst van het OZG. Heb op verschillende afdelingen gewerkt (OK, CSA en CMA). Waarvan de laatste 16 jaar een vaste plek op de Short Stay afdeling B2 locatie Delfzicht als medisch secretaresse. Doe dit werk met veel plezier!

Het lijkt mij geweldig om actief deel te nemen in het pv team.

diana@pvozg.nl